Trzecie wydanie OPEN DOORS już 15 listopada, zarejestruj się już dziś.

AUTOR

Adam

DATA

1 listopada, 2013

KATEGORIA
UDOSTĘPNIJ

Trzecie wydanie OPEN DOORS – 15 listopada 2013.

Kolejna edycja darmowych egzaminów certyfikacyjnych odbędzie się 15 listopada 2013r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych otrzymaniem certyfikatu do uczestnictwa w darmowych egzaminach certyfikacyjnych, które odbędą się 15 listopada 2013r. W tym dniu Autoryzowane Centra Certyfikacyjne otwierają się dla wszystkich specjalistów CAD, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w zakresie oprogramowania Autodesk. Zeszłoroczna edycja Open Doors była największym wydarzeniem w historii Autodesk, w tym jednym dniu Autodesk udostępnił blisko 7000 egzaminów na całym świecie. W tym roku mamy możliwość powtórzyć ubiegłoroczny sukces.

„Certyfikacja staje się coraz ważniejsza dla potwierdzenia swoich umiejętności oraz zapewnienia najlepszych praktyk w z zakresie wykorzystania oprogramowania Autodesk. Zainteresowanie i sukces zeszłorocznej edycji naszego programu jest tego dowodem. Postanowiliśmy nadal wspierać projektantów i specjalistów CAD, stąd decyzja o trzeciej edycji Autodesk Certification Open Day. Mamy nadzieję, że informując o terminie tego wydarzenia już teraz, większa liczba specjalistów będzie mogła wziąć w nim udział” – podsumowuje Kirstin Donoghue, Autodesk Partner Manager EU, KnowledgePoint.

Informacje o KnowledgePoint

KnowledgePoint jest dostawcą specjalistycznych usług IT w obszarze szkoleń i uczenia się, oferującym dystrybucję i logistykę, oraz wsparcie operacyjno-marketingowe dla wielu największych korporacji IT. KownledgePoint jako wieloletni dostawca usług dla Autodesk Learning działa na całym obszarze EMEA. Jest dystrybutorem programu Professional Certification.

Informacje o Autodesk

Autodesk, Inc. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania do projektowania 3D,konstruowania i rozrywki. Klienci z branży przemysłowej, architektonicznej, budowlanej, konstrukcyjnej oraz sektorów mediów i rozrywki – w tym ostatnich 17 laureatów Oskara za najlepsze efekty wizualne – używają programów Autodesk do projektowania, wizualizacji i symulacji swoich pomysłów. Od wprowadzenia na rynek programu AutoCAD w 1982 roku firma Autodesk nieustannie rozwija swoją ofertę nowoczesnego oprogramowania na rynki całego świata. Dodatkowe informacje o firmie Autodesk można uzyskać z witryny www.autodesk.com, www.autodesk.pl