CAD-Project to centrum szkoleniowo-wdrożeniowe. Od ponad 10 lat zajmujemy się szkoleniami z programów CAD firmy Autodesk. Dodatkowymi usługami są doradztwo, wdrożenia oprogramowania CAD oraz bieżąca obsługa IT firm.

Szkolenia

Świadczymy profesjonalne usługi szkoleniowe z programów ogólnie znanych jako CAD – komputerowe wspomaganie projektowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz dużej znajomości produktów firmy Autodesk, możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi na wysokim poziomie. Nasza kadra trenerów to wysoko wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach, którzy na co dzień pracują w oprogramowaniu z którego prowadzą szkolenia. Każdy z naszych trenerów posiada status Autodesk Certified Instructor.  W naszym zespole mamy specjalistów z mechaniki, grafiki, architektury, konstrukcji.

Certyfikacja

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również egzaminy Autodesk Certified User oraz Autodesk Certified Professional. Egzaminy te są oficjalnie firmowane znakiem Autodesk. Oprócz egzaminów Autodesk w naszej ofercie znajdują się również egzaminy Microsoft oraz IC3

Wdrożenia

Zakup oprogramowania to dopiero połowa sukcesu, drugą część i zdecydowanie trudniejszą od zakupu jest odpowiednie wdrożenie oprogramowania.

Oferujemy pomoc w zakupie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych. Pomagamy w procesie zakupowym jak również w samym uruchomieniu stanowisk komputerowych czy serwerów które wymagają aplikacje.

Obsługa CAD/IT

Zajmujemy się utrzymaniem stanowisk komputerowych, oferujemy pomoc przy codziennej obsłudze, jak również przy zleceniach niestandardowych.

Autodesk Training Center
Autodesk AAP
Autodesk ALP

CAD-Project w liczbach

0
Przeszkolonych osób
0
Szkoleń
0
Trenerzy