Szkolenia - kursy CAD Autodesk

Oferta szkoleń CAD

CAD-Project Autoryzowane Centrum Szkoleniowe (ATC) oraz Autoryzowane Centrum Certyfikacji (ACC) Autodesk, specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych inżynierom, projektantom, konstruktorom i wszystkim tym, którzy interesują się komputerowym wspomaganiem projektowania CAD.

Nasze szkolenia organizujemy w formie wykładów z ćwiczeniami. Każdy punkt szkolenia jest szczegółowo omawiany na zajęciach. Wszelkie niejasności staramy się wyjaśniać w sposób zrozumiały dla każdego.

Szkolenia prowadzone są w formie stacjonarnej na sali szkoleniowej oraz w formie online za pomocą aplikacji do zdalnych spotkań.

Każde nasze szkolenie zakończone jest certyfikatem Autodesk wydawanym bezpośrednio przez producenta oprogramowania.

Szkolenia stacjonarne prowadzimy na naszym sprzęcie komputerowym i oprogramowaniu, dzięki temu, że posiadamy status ATC mamy na naszym wyposażeniu w pełni legalne oprogramowanie Autodesk.

W przypadku szkoleń online, każdy z uczestników powinien się wyposażyć w stanowisko komputerowe. Istnieje możliwość skorzystania z naszego oprogramowania. Zalecamy aby wyposażyć się w dwa monitory, co ułatwi jednoczesny podgląd na prowadzącego i da możliwość własnej pracy na ćwiczeniach

Specjalizujemy się w szkoleniach

dedykowanym inżynierom i projektantom z zakresu komputerowego wspomagania projektowania. Kursy prowadzone są z oprogramowania firmy Autodesk:

  • 3ds Max (oprogramowanie do wizualizacji i animacji)

  • AutoCAD (oprogramowanie ogólnoprojektowe),

  • AutoCAD LT (oprogramowanie ogólnoprojektowe),

  • AutoCAD Civil 3D (oprogramowanie przeznaczone dla inżynierii lądowej – branża drogowa, kolejowa, geodezyjna oraz pokrewne),

  • Autodesk Inventor (oprogramowanie przeznaczone dla branży mechanicznej),

  • AutoCAD Mechanical (oprogramowanie przeznaczone dla branży mechanicznej),

  • Autodesk Vault (oprogramowanie przeznaczone do zarządzania dokumentacją)

  • Revit Architecture (oprogramowanie dla budownictwa)

  • Fusion360 (oprogramowanie dla branży mechanicznej)

  • VBA (Visual Basic for Application)

Zakres oferowanych szkoleń:

Szkolimy m.in. firmy, osoby prywatne, osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy, studentów.
Szkolenia prowadzone są w sali stacjonarnej we Wrocławiu lub w siedzibie klienta z wykorzystaniem jego zasobów lub naszego sprzętu mobilnego. Uczestnicy szkoleń otrzymują autorskie materiały szkoleniowe, proponujemy szkolenia poranne, popołudniowe, weekendowe, szkolenia prowadzone są w małych grupach 5-12 osób w formie bloków wykładowo-warsztatowych

Kursy prowadzone są przez autoryzowanych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy instruktorzy co roku przechodzą testy i zdają egzaminy organizowane przez firmę Autodesk.

Rabaty

Zapewniamy stałe rabaty dla osób uczących się i bezrobotnych

Wymagania

Od uczestników szkoleń z oprogramowania Autodesk wymagamy znajomości obsługi komputera. W przypadku szkoleń online, wymagany własny komputer najlepiej z dwoma monitorami.

Obsługa po-szkoleniowa

Każdy uczestnik naszych szkoleń otrzyma bezpłatny support po-szkoleniowy przez 30 dni po ukończeniu szkolenia. Przez okres trwania supportu będzie mógł wysyłać zapytania dotyczące zagadnień poruszanych na szkoleniu.

Gdzie szkolimy

Nasze szkolenia prowadzimy głównie we Wrocławiu. Dla zorganizowanych grup oraz dla firm, możemy przeprowadzić szkolenie w każdym mieście w Polsce, oraz szkolenie przez internet. Posiadamy mobilną salę szkoleniową.

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu

Masz pytania – Napisz do nas

1. Przetwarzanie danych z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CAD-Project. Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez CAD-Project zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).

2. Zapoznałam/em się z Polityką prywatności firmy CAD-Project i w pełni ją akceptuję.

3. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od CAD-Project, a także po jej zakończeniu. *

Najbliższe szkolenia