Certyfikacja

„Certyfikacja staje się coraz ważniejsza dla potwierdzenia swoich umiejętności oraz zapewnienia najlepszych praktyk w z zakresie wykorzystania oprogramowania Autodesk”. – Kirstin Donoghue

Stwórz unikalną ścieżkę do sukcesu dzięki referencjom Autodesk. Zatwierdzone w branży kursy i certyfikaty pomogą Ci zabezpieczyć swoje umiejętności w przyszłości i wyróżnić się na tle konkurencji. Buduj, weryfikuj i prezentuj pożądane umiejętności, aby odnieść sukces we współczesnych, rozwijających się branżach. Niezależnie od tego, czy zaczynasz karierę, czy rozwijasz swoje umiejętności, podejmij natychmiastowe kroki w kierunku swoich celów.

  • Poszerz swoje umiejętności i wiedzę dzięki kursom.
  • Udowodnij, że masz doświadczenie, którego poszukują menedżerowie ds. rekrutacji.
  • Przyspiesz swoją karierę i pozostań odporny na zmiany.

Certyfikaty Autodesk, to rozpoznawane na całym świecie poświadczenie twoich umiejętności, bądź o krok przed konkurencją

Certyfikacja prowadzi do sukcesu.

Każdy kto ma certyfikat, ma do opowiedzenia historię, która może zmotywować, zainspirować i zachęcić innych do odniesienia sukcesu. Dowiedz się więcej o wartości certyfikacji od studentów, nauczycieli i specjalistów.

Projektuj i twórz lepszy świat.

Zacznij od certyfikacji. Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem przygotowującym studentów do studiów lub kariery, studentem szukającym przewagi konkurencyjnej, czy też firmą poszukującą osób z kwalifikacjami umożliwiającymi osiągnięcie celu, certyfikacja Autodesk Certified User (ACU) może coś zmienić. Duże umiejętności w zakresie oprogramowania do projektowania są wielkim atutem zarówno w środowisku akademickim, jak i zawodowym. Certyfikacja Autodesk Certified User (ACU) to uznawane w branży poświadczenie, które może skutecznie rozpocząć karierę uczniów jako projektantów, inżynierów i twórców. Poprawia aplikacje i życiorysy dostarczając dowody kompetencji i biegłości. Certyfikacja to doskonały sposób dla studentów posiadających około 150 godzin rzeczywistego doświadczenia z oprogramowaniem Autodesk w celu sprawdzenia ich umiejętności w zakresie oprogramowania.

Autodesk Certified User

Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu, możemy przygotować naszych studentów do Certyfikacji Autodesk. Nasze szkolenia, są dostosowane do potrzeb egzaminów, materiały szkoleniowe skutecznie pomagają w nauce przed egzaminem.